KONST / Litografier / Färglitografi 15685011
nr 1568 5011
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, E signerad, yttermått inklusive ram: 120x87 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:55:50
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)